ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji najważniejszych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, czasu zwycięstwa Życia nad śmiercią, Dobra nad złem, składam z ks. prał. Eugeniuszem życzenia wszystkim Parafianom, pochodzącym z naszej parafii i naszym Przyjaciołom, aby ten trudny dla wszystkich czas, był dla Was okazją do podjęcia refleksji nad życiem i śmiercią, do zastanowienia się dokąd zdążamy, co jest naszym głównym celem. Obecny czas ukazuje, że człowiek mimo wielkiej wiedzy i techniki, nie jest panem życia i świata. Życzymy, aby Jezus Zmartwychwstały był Waszym Panem i Bogiem, który wypełnia Wasze tęsknoty i oczekiwania; pełni życia, miłości, dobra, szczęścia, sprawiedliwości i pokoju. Tylko On jest naszą Drogą, Prawdą i Życiem. Niech zawsze Wam towarzyszy błogosławieństwo Zmartwychwstałego i Jego Miłość.

Ks. prob.  Kazimierz Zięba