Święta Bożego Narodzenia – kalendarz mszy świętych

We wtorek Wigilia przed Bożym Narodzeniem. Roraty o godz. 7:00. o godz. 17:00 na głos dzwonów rozpoczniemy w naszych domach Wieczerzę Wigilijną.Zachowajmy ten piękny zwyczaj wspólnej wieczerzy wigilijnej o jednej godzinie w całej parafii. Jesteśmy jedną rodziną parafialną. 

Zachowajmy przy wieczerzy nasze chrześcijańskie tradycje: wspólna modlitwa, czytanie Pisma Św. i rodzinne kolędowanie. W wigilię nie spożywamy potraw mięsnych i nie używamy żadnych napojów alkoholowych.

W środę Uroczystość Bożego Narodzenia. Pasterka o północy i Msze św. o godz. 8:00 i 11:00.

W czwartek św. Szczepana, Pierwszego Męczennika, Msze św. o godz. 8:00. i 11:00. Na sumie poświęcenie owsa. Taca ze święta św. Szczepana na WSD w Sandomierzu. 

W piątek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, w sobotę święto Świętych Młodzianków, męczenników.

W sobotę po Mszy św. /godz. 17:30/ w naszej parafii będziemy gościli P. Mieczysława Miecznikowskiego, który wystąpi z koncertem kolęd. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, a także pochodzących z naszej parafii. Prosimy zachęcić także swoich przyjaciół i znajomych.