Ogłoszenia 26.09.2021 r.
XXVI Niedziela zwykła

Dziś suma o godz. 11:00 Po południu Msza św. o godz. 16:00.
Msze św. na tygodniu o godz. 17:00.

W piątek rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
Różaniec o godz. 17:00, następnie Msza św.
W poniedziałek wypada wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana, we wtorek św. Wacława, męczennika, w środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, w sobotę Świętych Aniołów Stróżów.

W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., w piątek od godz. 16:00. Komunia św. dla chorych od godz. 9:00.
Początek adoracji w czwartek o godz. 16:00. Za tydzień pierwsza niedziela października.
Msze św. przed południem o godz. 8:00 i 11:00, po tych Mszach św. – Adoracja.
Po południu o godz. 16:00 procesja różańcowa do pięciu ołtarzy, zmiana tajemnic różańcowych i Msza św.

Parafia Raniżów organizuje wyjazd do Rzeszowa do kina Zorza na filmy: w niedzielę 03.10.2021 na film o błogosławionym Kardynale Stefanie Wyszyńskim i w czwartek 07.10.2021 na film Fatima. Wyjazd w niedzielę o godz. 16:00, w czwartek o godz. 17:00.

Bóg zapłać za sprzątanie i wystrój kościoła wczoraj, prosimy o sprzątanie kościoła w poniedziałek o 7:30, a do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy parafian z numerów od 1 do 11.